ورود به سیستم

کانال تلگرام کنفرانس های علمی مرکز توسعه آموزش های نوین ایران

ورود به سامانه داوری مقالات

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 2

بازديد دیروز : 3

کل بازدید : 11302

تعرفه های ثبت نام

هزینه های ثبت‌نام در نخستین کنفرانس بین المللی استراتژی های شهر هوشمند و و محیط زیست هوشمند به شرح زیر می‌باشد:

نوع ثبت نام

هزینه ثبت نام

هزینه هر مقاله اضافی

ثبت نام حضوری

230.000 تومان

150.000 تومان

ثبت نام غیرحضوری

150.000 تومان

 شرکت در کنفرانس به صورت حضوری

خدمات این بسته شامل گواهی حضور در کنفرانس، گواهی پذیریش مقاله، لوح فشرده حاوی Full Text  مقالات پذیرفته شده در کنفرانس، کیف ویژه کنفرانس، پذیرایی درطول زمان برگزاری کنفرانس و یک وعده ناهار می باشد. 

 

شرکت در کنفرانس به صورت غیر حضوری

خدمات این بسته شامل گواهی پذیرش مقاله (به تعداد تمامی نویسندگان مقاله)، لوح فشرده حاوی Full Text مقالات پذیرفته شده در نخستین کنفرانس بین المللی استراتژی های شهر هوشمند و و محیط زیست هوشمند می باشد.

 

نکات مهم:

هزینه پذیرش بیش از یک مقاله به ازای هر مقاله 150.000 تومان می باشد.

شخصی که در سامانه نخستین کنفرانس بین المللی استراتژی های شهر هوشمند و و محیط زیست هوشمند ثبت‌نام نموده و مقاله را در سامانه کنفرانس ثبت نموده‌ است به عنوان نویسنده اول و مؤلف اصلی مقاله شناخته می‌شود. لذا حتماً از مؤلف اصلی مقاله بخواهید که در سامانه کنفرانس ثبت‌نام نموده و مقاله را ارسال کنند. به عنوان یک راه حل جایگزین، اگر نویسنده اول مقاله امکان ثبت‌نام در سامانه را ندارند، نام و نام خانوادگی و وابستگی سازمانی ایشان را در بخش مشخصات خود وارد نموده و نام و نام خانوادگی اصلی خود را به انتهای آدرس پستی اضافه نمایید.

مجدداً تأکید می‌گردد که ملاک صدور گواهی پذیرش مقاله و شرکت در کنفرانس، اطلاعات ثبت شده در سامانه نخستین کنفرانس بین المللی استراتژی های شهر هوشمند و و محیط زیست هوشمند می‌باشد، لذا مسؤلیت تطابق این اطلاعات، با مشخصات نویسندگان مقاله بر عهده مؤلف اصلی می‌باشد.

کلیه پرداخت ها فقط به صورت آنلاین و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب، پس از اعلام نتیجه داوری هر مقاله قابل انجام خواهد بود.