ورود به سیستم

کانال تلگرام کنفرانس های علمی مرکز توسعه آموزش های نوین ایران

ورود به سامانه داوری مقالات

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 2

بازديد دیروز : 3

کل بازدید : 11302

سوالات متداول

1. با توجه به بین المللی بودن کنفرانس استراتژی های شهر هوشمند و محیط زسیت هوشمند، آیا حتما باید مقاله انگلیسی ارسال کنیم؟

خیر.  پژوهشگران می توانند مقالات خود را به زبان های فارسی یا انگلیسی آماده و ارسال نمایند ولی با توجه به ماهیت بین المللی کنفرانس، حداقل چکیده مقالات می بایست به زبان انگلیسی باشد.

 

2. در صورت پذیرش مقالات بصورت سخنرانی، آیا حتما باید به دبی سفر کنیم؟

توصیه می گردد که به منظور تبادل نظر و ارتقای علمی در صورت امکان در محل کنفرانس حضور داشته باشید، هدف کنفرانس بحث و تبادل نظر می باشد و نباید انگیزه شرکت کنندگان صرفا چاپ مقالات و دریافت گواهینامه باشد. اما در صورتیکه امکان حضور نداشته باشید، گواهینامه کنفرانس برای شما ارسال می گردد و نیازی به حضور حتمی نیست.

 

3. مقاله را از چه طریقی بایستی برای کنفرانس بین المللی استراتژی های شهر هوشمند و محیط زیست هوشمند ارسال نمود؟ ازطریق ایمیل یا سامانه کاربران؟ چگونه؟

برای ارسال مقاله قبل از هر کاری بایستی در سامانه کاربران سایت ثبت نام کنید. سپس به ایمیل خود رفته و ایمیل ارسالی از طرف سیستم را مشاهده و بر روی لینک فعالسازی موجود در ایمیل کلیک کنید (اگر قبلاً ثبت نام کرده اید و برای رمز عبور شما خطا می دهد می توانید گزینه فراموشی رمز عبور را کلیک نموده و به ایمیل خود جهت دریافت رمز عبور جدید مراجعه نمائید). به سایت کنفرنس بازگشته و وارد قسمت ورود در سامانه کاربران شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را در آنجا وارد نمایید. پس از ورود به سامانه کاربران جهت ارسال مقاله از منو های موجود به منو ارسال مقاله جدید بروید و فایل اصل مقاله را با فرمت word در سایت درج نمائید.

 ارسال مقاله ازطریق ایمیل انجام نمی پذیرد و بدیهی است مقاله ارسالی از طریق ایمیل بررسی نمی گردد و فرآیند کار را با مشکل مواجه می سازد ایمیل های کنفرانس صرفاً جهت پاسخ گوئی به نظرات، پیشنهادات، سؤالات، مشکلات و ... پژوهشگران در موارد خاص می باشد.

 

4. روند پذیرش و چاپ مقاله چگونه می باشد؟

کلیه مقالات پذیرفته شده توسط کمیته علمی و داوران پس از پرداخت هزینه ثبت نام، در لوح فشرده حاوی full text مقالات پذیرش شده گردآوری و چکیده کلیه مقالات به زبان انگلیسی در کتاب مجموعه مقالات کنفرانس با اخذ مجوزهای لازم فیپا و شابک و ... به چاپ رسیده و در اختیار شرکت کنندگان محترم قرار میگیرد.

-  پذیرش یا عدم پذیرش به شرط اصلاحات مقالات، حداکثر یک هفته پس از ارسال آن از طریق مراجعه به پنل کاربری یا ایمیل، مشخص می گردد، لذا کاربر گرامی می تواند با مراجعه به پنل کاربری یا ایمیل خود از وضعیت مقاله خود مطلع گردد.

 

5. آیا افرادی که به صورت غیر حضوری ثبت نام کردند گواهینامه و بسته کنفرانس دریافت می کنند؟

بله، برای همه افرادی که به صورت غیر حضوری ثبت نام می کنند گواهینامه و بسته کنفرانس به صورت رایگان ارسال می شود. لارم به ذکر می باشد که هنگام ثبت نام حتما آدرس پستی و کد پستی 10 رقمی را به طور کامل درج نمائید.

 

6. آیا نویسندگان همکار گواهینامه دریافت می کنند ؟

بله! به تعداد نویسندگان گواهینامه مجزا صادر می گردد و به نویسنده مسئول تحویل می گردد.

 

7. آیا قبل از ارسال مقاله هزینه ای پرداخت می گردد؟

خیر - در صورت پذیرش نهایی مقالات که از طریق کنترل پنل و ایمیل توسط کاربران گرامی قابل مشاهده است، هزینه پرداخت میشود.

 

8. هر نویسنده مقاله مجاز به ارائه چند مقاله به این کنفرانس می باشد؟

محدودیتی در ارائه مقاله توسط پژوهشگران نیست و هزینه مقالات بعدی نویسنده مسئول 150/000 تومان می باشد.

 

9. در صورت شرکت در کنفرانس یا پذیرش مقاله، نحوه پرداخت هزینه های ثبت نام چگونه است؟

برای پرداخت هزینه های شرکت در کنفرانس ابتدا بایستی خدماتی که می خواهید دریافت نمائید را مشخص کنید. برای این منظور پژوهشگران می بایست خدمت مورد نظر را در سامانه کاربران قسمت «خدمات» انتخاب نموده و سپس اقدام به پرداخت اینترنتی از طریق درگاه الکترونیکی سامانه کاربران نمایند.

 

10. آیا متن گواهینامه کسانی که به صورت غیر حضوری شرکت می کنند با افرادی که در کنفرانس حضور دارند یکسان می باشد؟

بله، یکسان می باشد.

 

11. آیا همه مقالات پذیرفته شده در کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه خواهند شد؟

تمامی مقالات پذیرش شده در پایگاه سویلیکا نمایه می گردند.

 

12. زمان و نحوه چاپ مقالات درISC  وISI  

متعاقبا اعلام میگردد.